GEFRAN makine üreticilerine geniş bir spesifik komponent çeşidi sunarak otomasyon kontrol platformu tasarlar ve üretir. Gefran firmasının Gerenzano'da (VA) bulunan Drive and Motion Control Unit (Sürücü ve Hareket Kontrol Ünitesi) fabrikasında tasarlanan ve üretilen ürünler, en gelişmiş endüstriyel otomasyon sektörlerinde kullanılan AC, DC ve Fırçasız motorlar gibi elektrik motorlarının hız kontrolü için geniş bir sürücü çeşidinden oluşur. Güç elektronik sistemleri, özel olarak geliştirilmiş ürünlerle, konut uygulamalarına yönelik asansörler ve yenilenebilir enerji sistemlerinde de kullanılır.

GEFRAN tüm başlıca fiziksel büyüklükleri ölçecek kapasitede, her ihtiyacı karşılayacak düzeyde komple sensör çeşitleri sunar.

BEİJER Elektronik müşterilerinin kendi satın alma / teknik departmanı gibi çalışarak günümüzün pazar ihtiyaçlarına uygun hizmet vermeyi temel prensiplerinden biri yapmış, ilkeli bir çalışma felsefesi altında tavizsiz çalışarak gerek kendi ihracatçılarına gerekse bayileri ve müşterilerine katma değer yaratan güvenilir bir malzeme sağlayıcısı olmayı başarmıştır. Otomasyon ve test/ölçü pazarına kaliteli ürün ve hizmet sunmayı hedefleyerek kurulmuş, hedeflerini büyük ölçüde tutturarak, sürekli büyüyen bir müessese haline gelmiştir.

FATEK ekonomi ve fonksiyonaliteyi birleştirdiği kaliteli PLC ürünleri ile bugün Tayvan’ın en büyük ve dünyanın sayılı üreticileri arasında önde gelen bir marka olmuştur.

Kendi sınıfındaki Plc’ler ile kıyaslandığında teknik özellikleri ile ayrıcalıklı bir konuma yerleşmiştir. Fatek PLC sıcaklık ölçümü ve PID uygulamalarında, ağırlık ölçümlerinde, yüksek performans ile pozisyon kontrolu gerektiren uygulamalarda ekonomik çözümler sunan bir markadır. Desteklediği Modbus ASCII / RTU / TCP protokolleri ile farklı cihazlar ile hızlı ve kolay haberleşebildiği gibi, geliştirilen açık protokoller ile haberleşmeyi çok daha esnek hale getirmiştir.Faaliyetlerimiz, ışıklı kolon,ikaz lambası, tepe lambası, uçak ikaz lambası, borulu korna, elektronik ve motorlu siren imalatı ve tüm bu ürünlerin servis hizmetleri konularında gelişerek devam etmektedir. Belirtilen ana imalat konularının yanı sıra ihtiyaç duyulan ve özel tasarım gerektiren her türlü ışıklı ya da sesli uyarı sistemlerini uzman ekibimizin yürüttüğü çalışmalar sonucunda en ekonomik ve kaliteli çözümleri üreterek siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.
devamı

PROJELERİMİZ

Otomasyon Sektöründe, günümüz otomasyon teknolojilerini kullanarak, yenilikleri yakından takip eden genç ve dinamik kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda en iyiyi en makul fiyatlarla sunarak kalıcı çözümler üretiyoruz.
TÜM PROJELERİMİZ